Wiemy jak ważne jest wsparcie prawne na wszystkich etapach życia prywatnego i zawodowego. Założenie firmy, kontakty z administracją publiczną czy szkoda z ubezpieczenia - to tylko przykłady sytuacji, gdzie pomoc kompetentnego prawnika może pomóc w szybkim i skutecznym osiągnięciu zamierzonych celów. Z tego powodu zdecydowaliśmy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie, przy jednoczesnej elastyczności w zakresie rozliczeń. Poniżej przedstawiamy nasze wiodące specjalizacje. W przypadku zapotrzebowania na dodatkowe usługi - prosimy o kontakt. Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę, dopasowaną do Państwa potrzeb.

 • Ochrona danych osobowych (RODO)

  W zakresie ochrony danych osobowych oferujemy kompleksowe doradztwo i obsługę dla każdego sektora: audyt ochrony danych osobowych, przygotowywanie i wdrażanie wewnętrznej dokumentacji, audyt powdrożeniowy, wparcie dla działań marketingowych i reklamowych, przygotowywanie i negocjowanie umów powierzenia, szkolenia i wparcie podczas kontroli Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 • Prawo europejskie

  Dzięki znajomości ponad 90 tysięcy stron aktów prawnych i stałej obserwacji orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie prawa Unii Europejskiej w zakresie specyficznego prawa unijnego (traktaty, rozporządzenia, dyrektywy), jak i polskiego prawa wdrażającego rozwiązania unijne.

 • Prawo dla trzeciego sektora

  Nasz zespół posiada doświadczenie w działalności w fundacjach i stowarzyszeniach, zakładając i pełniąc w nich różne funkcje. Pozwala nam to rozumieć specyfikę tego sektora. Dlatego oferujemy wszystkim organizacjom pozarządowym kompleksową obsługę, w tym w zakresie statusu OPP oraz pozyskiwania finansowania, realizacji grantów krajowych i europejskich.

 • Szkolenia

  Oferujemy udział w szkoleniach organizowanych przez naszą Kancelarię, samodzielnie lub we współpracy z wiodącymi firmami szkoleniowymi. Regularnie współpracujemy w tym zakresie m.in. z Pulsem Biznesu. Tematyka szkoleń obejmuje podstawową wiedzę z zakresu prawa jak i specjalistyczne szkolenia z zakresu prawa ubezpieczeń, RODO, prawa autorskiego jak i prawa europejskiego.

 • Prawo ubezpieczeniowe

  Ubezpieczenia to dziedzina prawa wymagająca łączenia wiedzy prawniczej i finansowej. Mecenas Tomasz Klemt  to radca prawny, z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Doświadczenie zdobywał m.in. w Departamencie Licencji Ubezpieczeniowych Komisji Nadzoru Finansowego, Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym, oraz najlepszych warszawskich kancelariach ubezpieczeniowych.

 • Kompleksowa obsługa firm

  Prawo towarzyszy przedsiębiorcom na każdym kroku. Rosnąca świadomość w tym zakresie sprawia, że coraz więcej biznesowych decyzji chcemy skonsultować z doświadczonym prawnikiem. Pozwala to uniknąć kar a niejednokrotnie zwiększyć również zyski firmy. Nasi prawnicy łączą wiedzę prawniczą i rynkową, będąc doradcami naszych Klientów w efektywnym prowadzeniu biznesu.

 • Prawo cywilne i rodzinne

  W codziennym życiu spotykamy się z problemami prawnymi, które wymagają fachowej wiedzy. Nasza Kancelaria oferuje kompleksową pomoc w pełnym zakresie spraw cywilnych i rodzinnych. Sprawy na pozór proste do załatwienia prowadzone w niewłaściwy sposób mogą mieć odwrotny skutek i spowodować nieodwracalny i niekorzystny finał. My nie dopuszczamy takiej ewentualności.

 • Prawo administracyjne

  Naszym Klientom oferujemy porady prawne, sporządzanie opinii oraz reprezentację przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym, Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi na rzecz obsługi prawnej administracji publicznej oraz jednostek samorządu terytorialnego.